שחיה נחשבת אחת מהפעילויות הספורטיביות הכדאיות ביותר ולא בכדי: פעולה זאת גם מחטבת את הגוף, גם מפעילה את כלל מערכות השרירים, השלד והלב, היא מגנה על הגוף מפני מחלות והתנוונות, וחשוב מכל – היא פעילות ספורטיבית מהנה במיוחד שגם מפעילה את כל שרירי הגוף וגם נחשבת אטרקטיבית ומאתגרת!

כיום בשלל ערים מרכזיות ואף במושבים ועיירות קטנות ישנן בריכות שחייה ציבוריות, כאשר המגמה היא לשחות בבריכה פרטית וכזאת שאפשר ליהנות ממנה בכל יום.

עם זאת רבים עדיין מעדיפים להגיע אל בריכות שחייה גדולות וציבוריות בהן ניתן ליהנות מכאימון כושר מעולה ומקצועי, כמו גם שרבים בוחרים לאחר האימון ליהנות ממקומות מפנקים ומעולים כמו: ספא איילה רחובות ושאר מקומות שבהן ניתן ליהנות מעיסוי מקצועי, מתקני ספא ושלל פינוקים בריאים ומטיבים עם הגוף.

בריכות ברחובות

אז איפה אפשר לשחות בעיר רחובות?

ברחובות ישנן כמה וכמה בריכות גדולות, ביניהן: בריכת השחייה במכון ויצמן הלוא הוא פארק המדע המכיל בריכת שחייה לקיץ, בריכה שחיה מקורה לחורף, בריכות לפעוטות, חמישה(!) מגרשי טניס, שולחן פינג פונג, סאונות ועוד, תוך שישנן שלל מקומות בילוי ברחובות, פארק המדע  והאזור.

לאחר השחייה מומלץ מאד במידה ואתם רוצים לשפר את גמישות הגוף, לשחרר את שרירי הגוף לאחר אימון ולהטיב עם גופכם, מומלץ להגיע אל איש מקצוע מומחה העוסק בעיסוי גוף מקצועי, הנקרא גם: מסאג. רחובות מלאה במכוני ספא מקצועיים וכאלה שיש בהם עובדים מומחים עם תעודות אשר יוכלו להקנות לכם עיסוי מסוגים שונים לשוחרר הגוף ושמירה על בריאותו!

פינוק וכושר משולבים יחדיו

כדי ליהנות מכושר אמתי ויעיל לאחר שאתם שוחים באחת הבריכות בעיר רחובות, תוכלו להגיע גם אל אחד ממכוני הכושר באזור כמו מועדוני הכושר בי פיט ומועדון הכושר פאנץ רחובות בהם שלל אימונים, מכשירי כושר, שיעורי עיצוב וחיטוב וכל מה שצריך לאימון מושלם!

מכוני כושר כמו בי פיט, ופאנץ, הם כאלה שמשלבים שלל אימונים חלקם קבוצתיים, חלקם מותאמים אישית, כאשר כולם נועדו לאזן את הגוף, להטיב עמו וכמובן לחטב את הגוף כמו גם שניתן באמצעותם ליהנומת תוצאות אימון מושלמות!

רחובות – עיר שמשלבת אימוני כושר ובילוי לילי

מלבד מועדוני הכושר פאנדץ ובי פיט בהם מתקיימים לאורך שעות היום שלל  אימונים, ניתן כדי לפנק את הגוף ולשחרר אותו להזמין מאחד ממכוני הספא באזור עיסוי. רחובות היא עיר כיפית במיוחד אשר בשנים האחרונות הפכה לכזאת שיש בה את כלל המסעדות, הבילויים והאתרים הכיפיים למבוגרים ולילדים, ולכן אם אתם רוצים לחתום יום כיפי ברחובות או פשוט ליהנות מערב נעים עם חברים, תמיד תוכלו לחפש אחר מקומות בילוי בפארק במדע, או לבלות באחד ממיני פאבים ברחובות.

באזורי התעשייה של העיר, במרכזים המסחריים, ובביב פארק במדע תוכלו למצוא שפע של מקומות בילוי בהם שלל צעירים, משפחות זוגות ואנשים מעניינים.

לסיכום, כדי להעביר יום כיפי ונעים בכל אחת מעונות השנה, לא צריך לנסוע לאילת, להגיע אל מרכז השאון של העיר תל אביב או לנסוע לצפון: כיום בעיר רחובות יש את כל מה שצריך קרוב עם חנייה מסודרת ושפע של אפשרויות הכוללות פאבים ברחובות, בתי קפה, מסעדות, מכוני כושר, מכוני ספא מפנקים, מקומות בילוי ברחובות בפארק במדע וכל מה שצריך כדי להעביר כמה ימים באחת הערים הכיפיות, הנוחות והרגועות בארץ!