אפטר שייב לגבר

לא כל הגברים מעריכים אפטר שייב טוב ובטח בעידן הזה בו כמעט כל גבר מתגלח פחות ומאריך זקן יותר, אבל מי שעדיין משתמש באפטר שייב בהחלט יודע מה טוב לו. אפטר שייב גם גורם לנו להריח טוב ונעים בצורה עדינה ואגרסיבית הרבה פחות מבושם, גם עוזר לחטא ולרענן את הפנים לאחר הגילוח וגם נותן תחושה נעימה שמלווה אותנו לכל היום. בדיוק בגלל זה יש כאלה שמקפידים לשים אפטר שייב בכל בוקר אפילו לא אחרי גילוח ואין ספק שמדובר ברעיון מעולה. אבל האם כל אפטר שייב הוא טוב? האם יש כאלה שעדיפים על אחרים והאם יש דרך להתאים אפטר שייב לכל דבר? ובכן, יש בהחלט דרכים לבחור אפטר שייב טוב לכל אדם. אז בין אם אתם מחפשים אפטר שייב לעצמכם או כמתנה לאדם אהוב, הנה כמה טיפים שבהחלט יעזרו לכם.

ריח וארומה

יש שיגידו שמדובר בדבר הכי חשוב בבחירת אפטר שייב ואכן הריח שמלווה אותנו במהלך היום הוא דבר חשוב מאד. יש המון סוגים של אפטר שייב לגבר וככה אפשר למצוא ריחות דומיננטיים וחזקים יותר וכאלה שפחות. ככלל, אפטר שייב טוב הוא בעל ניחוח עדין אך מובחן, זאת בניגוד לבושם שיש לו ריח חזק ודומיננטי יותר. עם זאת, אם אתם אוהבים ריחות קצת יותר חזקים ובולטים זה לגמרי בסדר. הדבר הנכון ביותר לבחירת אפטר שייב על פי ריח הוא לבחור אך ורק לפי הטעם שלכם.

עם או בלי אלכוהול

הרבה מאד סוגים של אפטר שייב מכילים אלכוהול שתפקידו הוא להרוג את הבקטריות על העור ובכך למנוע זיהום שעשוי להתרחש אחרי גילוח בו העור נחתך. האלכוהול הוא זה שאחראי לתחושת הצריבה הקלה בעור לאחר הגילוח ובעוד יש כאלו שמאד אוהבים אותה, אחרים דווקא לא מתחברים אליה ויש כאלו שאצלם האלכוהול דווקא מחריף את הגירוי בפנים לאחר הגילוח. בשביל מי שפחות מתחבר, מומלץ לחפש דווקא אפטר שייב שאינו מכיל אלכוהול. ישנם רבים כאלה שהם איכותיים לא פחות ושבהחלט שווה לרכוש.

אפטר שייב לעור רגיש

יש כאלו שמתגלחים ולא מרגישים בשום הבדל ולעומת זאת כאלו שהמגע הקל ביותר של סכין גילוח ובמקרים רבים גם של מכונות גילוח הנחשבות לעדינות יותר, גורמות לגירוי, גרד ואדמומיות בשניות. במקרים האלה מומלץ בהחלט לרכוש אך ורק אפטר שייב מותאם שיודע להתמודד עם המצב הזה. למעשה, אפטר שייב רפואי שנוצר במיוחד כדי להקל על תופעות כאלו, הוא פתרון מצוין למי שסובל מהמצב הזה. שימו לב שמי שסובל מתופעה חריפה של גירויים בעקבות גילוח וישתמש באפטר שייב רגיל, עשוי רק להחמיר את המצב ולא מומלץ להשתמש באפטר שייב סטנדרטי במצבים האלה. חשוב לזכור כי המטרה של אפטר שייב היא לשמור על עור הפנים.