נמאס לכם לעמוד בפקקים בדרך אל מקום בילוי במרכז? רוצים להגיע אל מקומות מיוחדים שם תוכלו להכיר אנשים אמתיים, צעירים וידידותיים? הגיעו לרחובות!

כן, העיר שבעבר נחשבה משמימה וכזאת שחוץ מפארק מדע גדול לא מציעה יותר מידי  – הפכה למעצמה בכל הנוגע למקומות בילוי לצעירים.

אבל איזה פאבים יש ברחובות? וכיצד אפשר לבלות בעיר יום כיפי ומושלם? כל המידע לבליינים בהמשך.

פאבים ברחובות

אם אתם רוצים לשנות מיקום, להתחבר אל מקום שבו סטודנטים וצעירים מבלים  וליהנות מבילוי לילי מגוון: חשוב שתדעו כי ישנם כמה מקומות בילוי מומלצים ברחובות, ביניהם:

מועדוני סלסלה

אם אתם אוהבים להזיז את הגוף, לרקוד ולהכיר אנשים חדשים ונחמדים: תמיד תוכלו להגיע אל מועדון סלסה מדליק בעיר! רחובות מציעה את אחד המועדונים החמים בארץ והוא מועדון 'ביילה' שבו אפשר לרקוד בכל שעות הערב עם מדריכים, רקדנים מקצועיים, בליינים מקומיים, מוזיקה לטינית מרטיטה והכל בערב כיפי ומגוון!

פאבים איריים

ברחובות תוכלו למצוא שלל פאבים איריים, כמו ה'דבלין' שהוא חלק מרשת של פאבים איריים המתמקדים בעיקר בספורט, מוזיקה טובה, בירה משובחת ומצב רוח מעולה! בדבלין ברחובות תוכלו תמיד למצוא עם מי להרים כוסית, תוכלו ליהנות מצפייה במשחק כדורגל חשוב וכמובן מבירות צוננות שנמזגות מתוך בר עשיר ומקצועי במיוחד!

מסעדות

רחובות הפכה בשנים האחרונות לעיר שמציעה שלל מוסדות קולינריה מוכרים, מסעדות מגוונות, בתי קפה קטנים ומקומיים או כאלה השייכים לרשתות, כמו גם שלל אוכל אסייתי, מסעדות המבורגים, ומסעדות עממיות. ברחובות ובעיקר באזור פארק המדע, תמצאו מסעדות כמו סזאר רחובות, תפריט מגוון של בשרים במסעדת בלאק, פארק המדע מציע גם סניף של קפה קפה, רחובות פארק המדע הוא כזה שניתן למצוא כמו מסעדת פפרדלה ועוד. לכן כאשר אתם עושים הפסקת אוכל ברחובות – חשוב לבדוק את שלל המסעדות המגוונות ולבחור את הטובה ביותר!

ברים ופיק אפ

כפי שהזכרנו, חיי הלילה ברחובות תוססים במיוחד והם מציעים שלל ברים כמו 'שפיגל', 'פאב התחנה', 'שפילד 'ועוד. הפאבים נמצאים במגוון מיקומים בעיר, תוך שקל להגיע אליהם, לחנות לצידם וגם לחזור מהם בשלום במונית או בתחבורה ציבורית. פאבים בעיר מציעים חיי לילה כיפיים הכרות עם אנשים חדשים והמון מוזיקה טובה!

יום בילוי ברחובות – חוויות מעולות בעיר מקסימה!

אם אתם רוצים לבלות יום אחד או שניים בעיר, תמיד תוכלו לשלב ארוחת בוקר סניף של קפה קפה, רחובות מציעה סניף משובח, כמו גם שלאחר מכן תוכלו להגיע אל חדר כושר הולמס פלייס לאימון גופני, לטבול בבריכות הענקיות של פארק המדע, לעצור לשם הפסקת אוכל, ברחובות ניתן למצוא גם את מסעדת  בלאק פארק המדע ולאחר מנוחה קלה לצאת בצעד קליל אל שלל פאבים, מועדוני ירוקים ואטרקציות שונות.

לסיכום, בין אם אתם אוהבים בילוי אפל לילי, לבין אם אתם רוצים לצאת אל סיור בפארקים עם שלל פרחים, רחובות היא עיר מקסימה בה מסעדות טובות, בריכות, מועדוני כושר, פארקים ענקיים, מוזאונים, פאבים ושלל מועדונים לצעירים!