קביעת תור לרופא מומחה חייבת להתבצע במהירות, הן בשל הצורך בקבלת אבחון וטיפול והן בשל הביקוש האדיר לרופאים מומחים שהתור אליהם עשוי לקחת לא מעט זמן. כיצד תוכלו לקבוע תור במהירות? להלן הדרכים האפקטיביות ביותר.

קביעת תור לרופא מומחה: שימוש בפלטפורמה הדיגיטלית

חיסכון בזמן מהווה חלק בלתי נפרד משגרת היום יום שלנו. אולם, כאשר מדובר בצורך רפואי, הרצון לקבוע במהירות תור הופך למשמעותי וקריטי במיוחד – הן לצורך קבלת חוות דעת נוספת בעקבות הפנייה מרופא או לצורך קבלת טיפול רפואי בהתאם לתחום המומחיות של הרופא. אם בעבר לתפוס תור לקח לא מעט זמן בעקבות צורך להגיע באופן פיזי לקליניקה הפרטית שלו או לעמדת האחיות בקופת החולים, כיום ניתן לקבוע את התור במהירות דרך הפלטפורמה הדיגיטלית ואתרים מתמחים. כך לדוגמה, זימון תור באתר דוקתורים יכול לחסוך לכם לא מעט זמן ומאמץ, בשל היותו אתר אשר מאגד את מיטב הרופאים המומחים באזור המרכז באופן המאפשר לכם לקבוע תור במהירות, ובכך לחסוך זמן המתנה יקר.

הצטרפות לאפליקציה של קופת החולים

בשנים האחרונות החלו לפתח קופות החולים אפליקציות ייעודיות שבאמצעותן ניתן לחסוך את זמן ההמתנה במוקד, ולהזמין תור דרך האפליקציה. שימו לב כי במידה ולא הצטרפתם לשירות, תוכלו לעשות זאת באופן קל ופשוט דרך הורדת האפליקציה למכשיר הנייד או לטאבלט, לעקוב אחר ההוראות ולבצע את זימון התור דרך הלשונית המתאימה.

איך קובעים תור לרופא מומחה במהירות באזור המרכז

החלפת תורים דרך קבוצות

לא פעם אנשים שקובעים תור לרופא מומחים נאלצים לדחות את התור, ולכן מומלץ בהחלט לבדוק דרך קבוצות פייסבוק של החלפת תורים, לעיתים במועד של מעכשיו לעכשיו. צריך להיות עם אצבע על הדופק, ולא להסתמך על הקבוצות באופן מתמיד אלא רק אם אכן ישנו אדם שמעוניין להחליף איתכם את התור שלו.

יצירת קשר עם המוקד

החלופה האחרונה היא ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של קופת החולים שלכם או לחילופין עם הקליניקה של הרופא (במידה ומדובר ברופא פרטי) עדיף תמיד לבצע את ההתקשרות בבוקר ולא להמתין עם זה לשעות אחר הצהריים אשר נחשבות לעמוסות במיוחד. נוסף לכך, רוב המוקדים מאפשרים להשאיר הודעה ולחזור אליכם בזמן שנוח לכם, ועל כן מדובר באופציה נוספת לצורך הזמנת תור.

הפנייה דחופה דרך הרופא המטפל

דרך הרופא שלכם תוכלו לקבל הפנייה דחופה לרופא מומחה. אם לכם ולרופא שלכם יש קשר קרוב, הוא בהחלט יכול לנסות ולהפעיל קשרים בכדי לקדם אתכם במעלה הרשימה ובהתאם לכך לזרז את התור. הקשר המקצועי של רופאים האחד עם השני יכול בהחלט לתרום לקידום התור שלכם, על בסיס ההיכרות שלהם עם אותם רופאים.

לסיכום, באמצעות הדרכים אותם הצגנו לכם תוכלו לקבוע תור במהירות לרופא מומחה, בהתאם לרמת הדחיפות.