אפייה מדויקת חייבת להתקיים עם מעקב אחרי המתכון, מדידה של כמויות וכלי אפייה מתאימים. אבל אפיית עוגות מכל מיני סוגים, צריכה להיות גם כיפית. לכן כדאי לבחור כלי אפייה שיתאימו לאופים ועבור מי שעוזר להם – כמו למשל ילדים או בני נוער. אתר פינוקים, מציע מגוון רחב של כלי אפייה מעולים, ואפשר להזמין ממנו מגוון מוצרים מעולים!

אז איזה מוצרים תמצאו באתר פינוקים?

הכנו לכם רשימה של 5 כלי אפייה וציוד שימושי וטוב לעבודה נוחה. מוצרים אלה טובים גם לאופים ותיקים וגם למתחילים:

תבניות איכותיות

תבניות אפייה מתחלקות לסוגים שונים, כמו תבניות סיליקון או נירוסטה וכאלה העשויות חומרים עמידים לחום. כיום יש תבניות בגדלים שונים כמו תבנית אנודייז מקצועית בקוטר 25 סנטימטרים או בקטרים אחרים. באתר פינוקים אפשר למצוא מגוון רחב של תבניות איכותיות לעוגות גבוהות או נמוכות, כמו גם כאלה המתאימות לעוגות קומות ועוגות ראווה, יש תבניות לעוגה קלאסית "רגילה" וכאלה המשווקות בכל מיני קוטרים. בחרו תבניות שאין צורך לרפד שאפשר להכניס לתנור או למקפיא, ובחרו תבניות אשר מתחממות בקלות ומתקררות בקלות, כך שהאפייה תהיה קלה ואחידה.

צנטרים ומזלפים

עוגות יפות וטעימות כוללות פעמים רבות קצפת או מרנג, אותם מזליפים על העוגה לקישוט וכתוספת טעם וטקסטורה. צנתרים ומזלפים בגדלים שונים, יאפשרו לכם לבחור את גודל הזילוף ולזלף קצפות תוך שליטה מלאה על העוגה וקישוט בכול מיני צורות. מלבד קישוט – צנתרים יסייעו לכם גם לכתוב הקדשות על העוגה, ובכך להפוך אותה לאישית ובעלת מראה מקצועי. בחרו סט צנתרים למזלפים שיספקו לכם את היכולת לשנות את הגודל של ההזלפה.

 

 

כלי מדידה

כדי לאפות תוך דיוק, חשוב שהיו לכם כלי מדידה למדידת חומרי הגלם, באמצעותם תאפו עוגות ושאר מאפים. באתר פינוקים תמצאו כוסות מדידה בגדלים שונים צבעוניות, עשויות מפלסטיק קשיח ואיכותי. הכוסות מעולות עבור מדידת אבקות, חומרים יבשים ונוזלים. באתר פינוקים תוכלו להזמין גם סט של 3 כפות שקילה עשויות פלסטיק, אפשר להזמין משקל למטבח, ושאר כלי מדידה לדיוק מירבי ושאר כלי מדידה שכל אופה צריך.

שקפים לעוגה

אל תשכחו לבחור שקפים לעוגה שתוחמים את כל מרכיבי העוגה יחד ויוצרים מבנה יציב, בעיקר בזמן קירור עוגות מוס. באתר תמצאו שקפים באורכים וגבהים שונים. בחרו שקפים מתאימים לעוגות קפואות, עוגות קרות, עוגות מוס ועוד. שקפים טובים ישמרו על צורה אחידה של עוגות, בעיקר אם מדובר בעוגה שחייבת להיות יפה.

אריזות לעוגות

בין אם אתם רוצים להתחיל למכור עוגות באופן מקצועי, לבין או אתם אופים עוגה אחת לראווה – כדאי לבחור עבור העוגות אריזות שומרות טריות. בחרו אריזה לאחסון ונשיאה קלה של העוגה, עם תחתית מתאימה ומכסה אטום או שקוף.

לסיכום

באמצעות בחירת כל הפריטים הנחוצים והכלים הנכונים לאפייה – תוכלו לאפות בצורה יעילה מגוון רחב של עוגות טעימות, ותוכלו גם להגיש אותן בדרך מרשימה במיוחד.