אם אתם חובבי בשר מתקדמים ורוצים לשדרג את הארוחה שלכם ביג טיים, הגעתם למקום הנכון. הכירו את מעדני גורמה, מה שהתחיל בתור אטליז קטן הפך במהרה לרשת מצליחה שמעניקה שירות ובשר איכותי לאלפי לקוחות מרוצים.

מאטליז קטן לרשת מצליחה

הסיפור של מעדני גורמה מתחיל איי שם בשנת 1972, שנה שבה החליט אהרון עזר ז”ל להקים את “אטליז אהרון עזר ובניו”. אהרון ביקש לממש את אהבתו הגדולה לבשר ובאמצעות האטליז הזה הוא הצליח לממש את אהבתו לדבר. עם הזמן, האטליז הזה כל כך הצליח עד שהתרחב לכדי רשת קצביות שנקראת "מעדני גורמה". אגב, אם אתם מחפשים סניף שממוקם באזור הזה ויכול לתת שירות לתושבי האזור, הסניף בבאר יעקב ישמח להעניק לכם שירות. בנוסף, הסניף הזה מבצע גם משלוחים להזמנות אונליין, אך על זה נפרט בהמשך.

מה סוד ההצלחה של מעדני גורמה?

אין ספק שסוד ההצלחה של מעדני גורמה הוא השילוב המנצח שבין בשר איכותי ומתובל ושירות אישי ללא פשרות. כל מי שביקר במעדני גורמה יודע שהיחס המשפחתי של המקום הוא הסוד המנצח של הרשת. זו בדיוק הסיבה שבגינה הרשת הזו נהנית מלקוחות חוזרים ולא פחות חשוב, ממעגל לקוחות שהולך ומתרחב עם השנים בעקבות ההצלחה.

בבסיס ההתנהלות של הרשת ושל עסק משפחתי זה עומדים שלושה ערכים מרכזיים, איכות, מומחיות ושירות, שילוב מנצח שמוכיח את עצמו בכל פעם מחדש. היתרון המשמעותי של מעדני גורמה בא לידי ביטוי בכך שהם מממשים את הערכים הללו הלכה למעשה בשטח, ועם התוצאות אי אפשר להתווכח.

לא רחוק מרחובות: הקצביה של מעדני גורמה בבאר יעקב מחכה לכם

אילו מוצרים תוכלו למצוא במעדני גורמה?

מעדני גורמה מספקת ללקוחות שלה מגוון רחב של מוצרים טריים ואיכותיים. אם בבשר עסקינן, אנחנו מדברים אתכם על בקר טרי ואיכותי שמייבאים מארגנטינה ומאירופה. צוות הקצבים המומחה של הרשת מנקה את הנתחים ופורס אותם על מנת שיהיו מוכנים לבישול. בין השאר אנחנו מדברים על אוסובוקו בקר טרי, אנטריקוט טרי עם עצם, בשר טחון באיכות פרמיום, בריסקט, כתף בקר טרי ועוד.

במעדני גורמה תוכלו למצוא גם מגוון רחב של עופות טריים ואיכותיים שצוות הקצבים מנקה ופורס עבורכם לקראת הבישול. בין השאר אנחנו מדברים על חזה הודו נקבה, הודו אדום טחון, ירכיים עוף טרי, כבד אווז פרוס ועוד. כאמור, כל הבשרים הם איכותיים וטריים, מתובלים באופן כזה שרק מעדני גורמה יודעים לתבל.

אם חשקה נפשכם בבשר לעל האש, גם את זה תוכלו למצוא במעדני גורמה. בשרים ועופות טריים או קפואים שישדרגו לכם את הגריל. בין השאר אנחנו מדברים על אנטריקוט בורגר, המבורגר אמריקאי, כבד אווז פרוס, נקניקיות מרגז ועוד. עוד תוכלו למצוא בסניף דגים טריים, בשרים ממעשנה, בשר כבש טרי ועוד מגוון מוצרים טריים ואיכותיים.

רוכשים בשר טרי מבלי לצאת מהבית

אם אין לכם אוטו או שלא בא לכם לצאת מהבית, אתם יכולים להיות יותר מרגועים. מעדני גורמה מאפשרים לכם לרכוש את הבשר האיכותי שלהם אונליין באמצעות אתר האינטרנט. כתושבי רחובות כדאי שתדעו שהסניף בבאר יעקב גם עושה משלוחים לסביבה, כך שתוכלו להזמין בקלות ובמהירות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר של מעדי גורמה, לבצע את ההזמנה והשליח כבר בדרך אליכם עם כל המטעמים של הרשת.

לסיכום, אין ספק שאם אתם רוצים לשדרג את הארוחה שלכם בכמה רמות ולאכול בשר איכותי וטרי, אתם צריכים לגשת לסניף הקרוב ולבצע הזמנה.