אינטרנט בטוח

גולשים באינטרנט? האמת, בימינו קשה למצוא מישהו שיענה על השאלה הזאת לשלילה. האינטרנט הוא מרכז חיינו, דרכו אנו מספרים לעולם מה קורה איתנו, מתקשרים עם חברים ומכרים קרובים ורחוקים, עושים קניות מהארץ ומחוץ לארץ, מנהלים את חשבון הבנק שלנו, משלמים חשבונות ומיסים, צורכים תכנים כאלה ואחרים ובעצם מה לא. הכל קורה היום באינטרנט ובאמצעותו ובדיוק בגלל זה חשוב לדעת שאנו בטוחים בזמן הגלישה. למרבה הצער, אלו שלא לוקחים את העניין הזה ברצינות חשופים לא אחת לוירוסים וניסיונות השתלטות עוינים על המחשב שלהם ובמקרים חמורים יותר אף לגניבת מידע חיוני כמו מספר זהות ומספר כרטיסי אשראי. על כן, ישנם כמה צעדים פשוטים למדי שכל אחד יכול ליישם שיהפכו את הגלישה והשימוש באינטרנט לבטוחים יותר. כך תעשו את זה.

בחרו בספק הנכון

אינטרנט בטוח מתחיל בראש ובראשונה בספק הנכון שיודע לספק את העבודה. קחו למשל את ספק האינטרנט ITC, שנבחר על ידי הגולשים לכזה שיודע לספק רשת אינטרנט בטוחה ואמינה. נכון מאד שפרמטרים כמו ביצועים ומהירות הם חשובים, אך חשוב ביותר לבחור בספק עם ביקורות טובות בנוגע לאבטחה. כשאתם בהתקשרות עם ספק שכזה, אפשר לומר שחצי מהדרך לאינטרנט בטוח ומוגן כבר נעשתה.

בחרו בסיסמאות שונות והחזיקו אותן מחוץ למחשב

אגב חברות המתמחות ברשתות אינטרנט בטוחות ומוגנות, מומחי ITC ממליצים בכל לשון להחזיק בסיסמא שונה בתכלית לכל חשבון שהוא שברשותכם. מרבית האנשים בוחרים בסיסמא דומה ובמקרים רבים זהה לחשבונות ברשתות החברתיות, לסיסמאות בבנק ולמיילים שלהם. אלו שמנסים לגנוב מידע מודעים לחלוטין לעובדה הזאת וזה בהחלט מקל עליהם לעשות את העבודה. על כן, הקפידו להחליף את הסיסמאות באופן קבועה, לדאוג שהן יהיו שונות ולשמור אותן ברשימה חיצונית למחשב, רצוי על דף נייר במקום נסתר בבית.

ספק האינטרנט ITC

התקינו תוכנת אנטי וירוס יעילה

אין ספק כי מדובר בצעד בסיסי למדי אך כזה שלא תרצו לוותר עליו. תוכנת אנטי וירוס טובה תוכל ליירט בזמן אמת איומים על הרשת שלכם המגיעים מכיוונים שונים, להתריע בפניכם על אתרים בעייתיים ולשמור עליכם מפני מצבים לא נעימים כלל. ואם נחזור רגע לאלו שעושים את זה נכון, חוות דעת על ספק אינטרנט ITC מראות שהנציגים ישמחו לכוון אתכם לתוכנה המתאימה ביותר בשבילכם.

השתמשו ככל הניתן בחיבור קווי

הצעד הזה לא מתאים לכולם אמנם, אך שמשתמש באינטרנט לדברים נקודתיים וביכולתו להתבסס אך ורק על החיבור הקווי יבטיח בכך הימנעות ממצבים מסוכנים.

הזמינו בדיקות אבטחה תקופתיות

אם הרשת שלכם מאופיינת במשתמשים רבים ואם אתם מעבירים דרכה חומרים רגישים אישיים או כאלה הקשורים בעבודה, זה בהחלט לא רעיון רע להזמין בדיקת אבטחה תקופתית שתחשוף את החולשות ותסייע לכם לחזק את ההגנה על רשת האינטרנט שלכם.