תושבי רחובות והסביבה המנהלים עסק עצמאי או עובדים בתור פרילנסרים בתחומים שונים? ובכן, אנחנו בטוחים שאתם מנצלים היטב את אפשרויות העבודה מהבית, אך אין ספק שתמיד טוב שיהיה לנו מקום מסודר ונוח לעבוד בו, גם אם אנחנו מעוניינים בעבודה ממשרד מדי פעם ובאופן בלתי סדיר, ובטח אם אנחנו מנהלים עסק עם מספר גבוה של עובדים וצריכים משרדים קבועים, נוחים ונעימים. עם זאת, ניהול של משרד זה בדרך כלל גם לא מעט כאב ראש. תשלום חשבונות ושכירות, ניקיון, רכישת ציוד וריהוט, והרשימה רק הולכת ומתארכת. בדיוק בגלל זה אנחנו רוצים להציע לכם אופציה נפלאה ועל הדרך חסכונית שתאפשר לכם עבודה נוחה באזור. חללי העבודה המשותפים של Dogether הם אופציה מעולה עבורכם ואנו רוצים להסביר בדיוק במה מדובר.

כל מה שאתם צריכים במקום אחד

אז כדי להבין מדוע חללי העבודה של Dogether הם פתרון מצוין לעסקים שמחפשים מקום מומלץ ונוח, צריך להבין בדיוק מה הם מציעים לקהל הרחב. Dogether הוא למעשה מקום מפגש, מחקר ואינטראקציה בין חברות ועסקים, פרילנסרים, יזמים ואנשי הייטק. החיבור בין כל הגורמים האלו יוצר קהילה תוססת, והשיח במקום שהוא מאד פתוח ומאפשר שקיפות ושיתופי פעולה (לצד אפשרויות לפרטיות ועבודה דיסקרטית כמובן), מהווה לחלוטין קרקע פורייה להתפתחות וצמיחה. כל זה כמובן ברמת החזון, וברמה הפרקטית, מי שבוחר במשרדים של Dogether מרוויח את הדברים הבאים:

ואם כל היתרונות הללו עדיין לא שכנעו אתכם, חשוב שנדבר על היתרון המהותי שיש לחללי העבודה המשותפים של Dogether על פני משרדים אחרים. כאן, בניגוד למשרדים שתשכרו בעצמכם, אתם יכולים ללכת על תמחור גמיש למדי ולשלם על חללים פר חודש, פר שבוע ואפילו פר יום (ויש גם חבילות מיוחדות לאנשים שעובדים רק בסופי שבוע). המשמעות של הדבר? חיסכון אדיר עם כל היתרונות של משרד גדול, מסודר ומאובזר.

 

סניף מגדל עסקים עזריאלי ראשונים

אין ספק כי עבור תושבי רחובות מדובר על בשורה נפלאה. Dogether סניף עזריאלי ראשונים נמצא במרחק של כמה דקות נסיעה בלבד מהעיר, ואם בא לכם להתחמק מהפקקים של הבוקר, אתם יכולים גם להגיע ברכבת שנמצאת ממש בסמוך למתחם, במרחק הליכה.

ומעבר ליתרונות הרבים של מתחמי Dogether שדיברנו עליהם, המתחם הזה גם צמוד לקניון עזריאלי ראשונים, למבחר של בתי קפה ומסעדות ואפילו לחדר כושר, ככה שבכל פעם שאין השראה וריכוז בזמן העבודה, אתם יכולים לצאת החוצה להתרענן עם פעילות לבחירתכם. שימו לב שקיים גם סניף של Dogether בנתניה במגדל העסקים עיר ימים (פולג) אם הדבר רלוונטי עבורכם.

לסיכום

חברות קטנות ובינוניות, פרילנסרים בתחומים שונים ויזמים בתחילת דרככם מרחובות והסביבה – Dogether זה הפתרון המושלם עבורכם, חללי עבודה עם יתרונות רבים ומגוונים. אנו ממליצים בחום לגשת לסיור בהקדם ולראות בעצמכם את כל מה שתוכלו לקבל. בהצלחה!