בישראל קיימים הרבה סוגים של ארגונים וחברות, ולחלקם יש תהליכי עבודה ייחודיים שתלויים במגזר שאליו הם משתייכים. קיימים פתרונות טכנולוגים שיכולים לסייע להם לנהל את המשאבים והתהליכים העסקיים שלהם, אלא שרוב הפתרונות לאתגר זה הם פתרונות שמיועדים לכל סוג עסק, ללא התאמה לעסק ספציפי. זאת, ללא התחשבות בתחום העיסוק, בתהליכי העבודה שייחודיים לאותו מגזר או בגודל הארגון. כתוצאה מכך, מערכות אלה מחייבות התאמה אישית רבה, לדרישות המיוחדות של תחום פעילותכם הספציפי. מסתבר שיש פתרון טוב יותר.

באילו מגזרים המערכת מתמחה?

תפנית מתמחה בניהול משאבים בכמה וכמה מגזרים ספציפיים, והיא מספקת את המענה המיטבי עבור המגזרים הללו. המערכת של tafnit מיועדת לניהול משאבי העסק במגזרים הבאים: יבואני רכב, ליסינג והשכרה, אשראי חוץ בנקאי, קמעונאות, יבוא ושיווק מוצרי צריכה, מרכזים רפואיים, גופים העוסקים בנכסים ונדל”ן מניב, ניהול מרכזים לוגיסטיים, מוסדות אקדמיה ומלכ”רים, מוצרי גמר לבית (ריצוף, קרמיקה, סניטציה), בתי דיור מוגן וחברות שירותים.

אינטגרציה וממשקים

תפנית מציעה גם API – פרוטוקול תקשורת אשר מאפשר להתחבר ולהתממשק למערכות צד ג', בהתאם לצורך. כל אחד מהמרכיבים של תפנית מסוגל לפעול עצמאית, אך גם לפעול באינטגרציה מלאה מול שאר המרכיבים. על כן,  המערכת של תפנית מציעה פתרון מקיף שמכסה את כל תחומי הפעילות של החברה או הארגון, תוך התאמה אישית לכל ארגון.

ניהול משאבים לארגונים - התאמה למגזרים בשוק הישראלי היא אפשרית!

יכולת התאמה גבוהה של המערכת

מעבר להיבט הייחודי של התאמה למגזרים, ניתן להתאים את תפנית בצורה מתקדמת לדרישותיכם. הדבר מתבטא בהתאמות אישיות שניתן לבצע במהירות ובקלות, ללא כל צורך בידע בתכנות. את ההתאמות ניתן לבצע ברמת המודול, התהליך, תפריט ההפעלה, השדות, הטפסים והתדפיסים.

למשל, קיים מחולל מסכים שמאפשר לקבוע במסכים השונים סדר הצגת פרטים ואופני מיון. מחולל מסמכים מאפשר עיצוב מסמכים בשילוב נתונים תפעוליים.

אפשרויות אחסון שונות

תפנית מוצעת עם אפשרות אחסון על גבי שרת לקוח, הוסטינג (hosting) או אחסון בענן.

חשוב לדעת כי במקרה של אחסון בענן, הניהול השוטף עדיין יהיה באחריות הלקוח.

מחשוב נייד

תפנית ניתנת לשימוש גם מהתקנים ניידים שונים, תוך מינוף יכולותיהם המיוחדות: NFC, מצלמה, התראות ו-GPS.

פתרונות נוספים

המערכת כוללת פתרונות שונים לשימוש בכל המודולים שלה, כולל ארכיון מסמכים ומנגנון חתימה דיגיטאלית.

מוצר של מטריקס

חשוב להזכיר כי תפנית היא מוצר של חברת מטריקס. המערכת פותחה על ידי חטיבת המערכות העסקיות בחברה, שהיא חברת הטכנולוגיה הגדול בישראל. המערכת נותנת ביטוי לידע רב שהצטבר בחברה, תוך התאמה מרבית לדרישות השוק הישראלי. למעשה, תפנית עוברת פיתוח מתמיד עוד מהליכי הפיתוח הראשוניים ועד היום, עם פונקציות חדשות ושיפורים טכנולוגיים. פיתוח כל רכיבי הפתרון במקום אחד מבטיח אינטגרציה מלאה בין הרכיבים השונים.

לסיכום

התאמת פתרון ניהול משאבים למגזרים שונים בשוק הישראלי, אפשרית וגם זמינה במוצר איכותי.

המערכת של תפנית היא מערכת חכמה שמותאמת לתהליכים עסקיים ייחודיים, ומאפשרת ללקוח שמשתייך לאחד מהמגזרים השונים שבהם המערכת מתמחה, לנהל את העסק שלו באופן חכם ויעיל יותר. זאת, תוך התאמה אישית לתהליכים הספציפיים שלו.