תשתית אינטרנט בטוחה

כאשר עובדים עם לקוחות בין לאומיים, נדרש לסגל ארגז כלים מקצועי אשר באמצעותו ניתן יהיה לעבוד בהצלחה עם לקוחות בין לאומיים. מהם הכלים החשובים ביותר להם אתם זקוקים? על כך – במדריך הבא.

עובדים עם לקוחות מחו"ל? אלו הכלים להצלחה עסקית

עבודה עם לקוחות בינלאומיים מחייבת חשיבה מחוץ לקופסא, וזאת בשל האתגרים הנלווים לתהליך. למעשה, כל בית עסק אשר מעוניין לעבוד לאורך זמן עם חברות וארגונים מחו"ל נדרש לסגל ארגז כלים מקצועי, וזאת בכדי להעניק את השירות הטוב ביותר, בהתאם לסטנדרטים בין לאומיים. לא מעט עסקים מגלים בדיעבד כי השירות מחו"ל גבוהות מאשר בישראל, ולכן לא פעם נגרם קצר בתקשורת או לחילופין פגיעה תדמיתית קשה. על כן, הכלי הראשון והחשוב ביותר הוא תרגום נוטריוני. באמצעות תרגום נוטריוני ניתן להנגיש את המידע והמסמכים של בית העסק למגוון שפות, בהתאם לסוג הלוקחות עמם אנו עובדים. מדובר בתרגום המתבצע באמצעות חברה מקצועית המתמחה בתחום, ומעסיקה צוות מתורגמנים מקצועי אשר בוחן את המסמכים ומאשר אותם. כל טעות במסמך, בוודאי כאשר מדובר בהסכמים משפטיים עלולה להוביל לביטולו, ולכן מדובר בכלי הכרחי להצלחה ולהשלמת עסקאות.

חיבור חזק לאינטרנט ותשתית נכונה

מאחר ורוב ההתנהלות עם לקוחות בחו"ל מתנהלת באמצעות זום, סקייפ והרשתות החברתיות, נדרש להקים בעסק תשתית אינטרנט בטוחה, נכונה וחזקה הכוללת חיבור וויפי, כך שתוכלו לנהל שיחות עם הלקוחות שלכם באופן נגיש וללא תקלות. כל תקלה עלולה להוביל לפגיעה תדמיתית כמו גם לעיכוב בתהליכים, ולכן ספק אינטרנט חזק ידע לסייע לכם לצורך פתרון תקלות בזמן אמת כמו גם השקעה בתשתית המותאמת לצרכים של בית העסק, בזמן אמת.

שירות לקוחות דובר שפות

מאחר וההתנהלות מול לקוחות בחו"ל מתבצעת לא פעם בשעות הפוכות, חשוב לספק ללקוחות מערך שירות לקוחות דובר שפה זרה, כך שהם יוכלו לקבל את המענה הנדרש. לצורך כך ניתן לבצע גיוס עובדים דוברי שפות זרות ברמת שפת אם או להשתמש בשירות של בוט, לצורך מענה אוטומטי בשפה זרה. את המערך של שירות הלקוחות יש לבנות באופן אשר משקף את הסטנדרטים הגבוהים ביותר, ועל כן לצורך גיוס עובדים ניתן להיעזר בחברת השמה המתמחה בתחום של גיוס עובדים.

הצטרפות למועדון הנוסע המתמיד

לא פעם נדרש לבצע נסיעות מעבר לים לצורך פגישות עם לקוחות. באמצעות הצטרפות למועדון הנוסע המתמיד של אחת מחברות התעופה תוכלו לצבור נקודות, ובהתאם לכך לחסוך בעלויות הטיסה או לחילופין לקבל אפשרות להטבות כמו שהייה בטרקלין ולעיתים טיסות מוזלות או בחינם. מדובר באופציה נהדרת בעבור הקהילה העסקית בישראל, כאשר מדובר בעלות כספית נוחה למדי אשר באמצעותה תוכלו להתנהל גם מעבר לים בחיסכון – לא רק בעבורכם כמנהלים אלא גם בעבור העובדים שלכם.