הקולגות שלכם הם אנשים שאתם פוגשים כמעט בכול יום. מי שאתם עובדים איתו הופך להיות אדם שמלווה אתכם בתהליכים מקצועיים בעוד שזה שנמצא במשרד הסמוך או בתא שלידכם הופך לעתים לחבר הטוב ביותר שלכם, ואפילו לכזה שאתם אוהבים ממש כמו בן משפחה. ימי הולדת, אירוסין, לידת תינוק ושאר אירועים דורשים מתנה ראויה. אבל איזה מתנות מפנקות ואיכותיות אפשר לשלוח לחבר לעבודה? הנה 5 הצעות מעולות:

מגש פירות מפנק

בזמן שפרחים ומארזי שוקולדים יוצאים מהאופנה, נכנס אל לב ליבו של שוק המתנות מגש הפירות המפורסם. מגשים אלה מלאים בפירות טריים וחתוכים בצורה מרהיבה ומעוצבת. היתרון של המתנה היא הערך הבריאותי שהיא מספקת כמו גם היופי והמקוריות של מגש מלא בכול טוב. אם תרצו לבחור מתנה כזאת, אתם יכולים לשלוח מגש פירות מפנק און ליין תוך בחירה באריזה מתאימה לתקציב שלכם. בכך אפשר לפנק את הקולגה בשיא הטעם והבריאות.

אלו הן המתנות השוות ביותר - לשלוח לקולגה

גיפט כארד

אם חבר בעבודה תקוע בשגרה או במידה ויש לכם עמית שתמיד רצה לעשות פעילות כיפית אבל אף פעם לא מצא את הזמן או את התקציב – תוכלו לפנק את מי שאתם אוהבים בכרטיס מתנה. את הכרטיס אפשר לרכוש בסכום מסוים ובכך לאפשר מגוון פעילויות שהחבר יכול להזמין דרך הכרטיס. בין הפעילויות תמצאו טיסה בכדור פורח, שייט ביאכטה, בילוי בספא ושאר פעילויות מפנקות במיוחד מהן הקולגה יכול לבחור.

יין או ויסקי משובח

בכול הנוגע למתנות: אין כמו יין טוב או ויסקי משובח. אם לקולגה יש תשוקה למשקאות חריפים: תוכלו לפנקו בוויסקי 'ג'וני ווקר' טוב או בבקבוק יין מסוג 'פרימטיבו' משובח. בחירה ביין טוב תעשה את הרושם הדרוש. אל היין אפשר לצרף סט כוסות מעוצבות.

חבילת סיגרים איכותית

יש לא מעט בדיחות על סיגרים, חלקן קשורות לפוליטיקה וחלקן למעמד או לרושם שיוצרים הסיגרים על הסביבה. ובכול זאת, מארז איכותי של סיגרים אותו תעניקו לקולגה שלכם, תהיה מתנה נפלאה! בעיקר לאחר שביררתם כי הקולגה הוא טיפוס שיתלהב מעישון סיגר משובח. לאחר מכן תשמר הקופסה כמזכרת קטנה.

כרטיסים להצגה בתיאטרון

בכול הנוגע לתרבות ובידור, שום דבר לא משתווה להצגה טובה שתעורר את הדמיון ואת מצב הרוח. כך אפשר להזמין כרטיסים למגוון הצגות ומופעים (רצוי כרטיסים זוגיים), ולשלוח או להעניק אותם לחבר שאתם רוצים לפנק. בחרו כרטיסים לתיאטרון שקרוב למקום המגורים של מי שמקבל את המתנה, ותוכלו להעניק אושר ובילוי כיפי ותרבותי.

לסיכום, כדי להעניק מתנה כיפית לא צריך תקציב גדול – מספיקה מחשבה מקורית ובחירה נכונה שיובילו להענקת השי המושלם לאלה שעובדים איתכם. בהצלחה!