אנחנו טוענים כי יותר ממחצית מסירי השיער בישראל הם גברים. ניתן לומר בלשון יותר עדינה, מהמפחיתים את השיער. הסיבה לכך שגברים רוצים להפחית את השיער, נובעת ממספר סיבות. גברים רוצים להראות עם עור חלק ויפה הן מבחינת אסתטית והן מבחינת ריח רע הנודף מהגוף. בנוסף לכך יש גברים שסובלים משיעור יתר בגוף שגורם להזעה מרובה ולדימוי גוף נמוך. מסיבות אלו ניתן למצוא גברים רבים המסירים את השיער שלהם באופן מלא או חלקי מהגוף. אפשרות נוספת של הסרת השיער היא הסרה ממקומות בגוף שאין זה יפה שיש בהם הרבה שיער כמו גב, כתפיים, ואז אנשים נאלצים לבצע הסרת שיער לגברים. לשיטות הסרת שיער לגברים יש יתרונות וחסרונות כי לא כל שיטה מתאימה לכל אדם, ולא כל טיפול מתאים לכל אדם, אז איך אני אדע אילו סוגי טיפולים קיימים? ובאיזה סוג טיפול כדאי לי הכי להשתמש? על שאלות אלו יש תשובות ברורות כל זה במאמר שלפניכם.

שיטות הסרת שיער

ישנן שיטות רבות להסרת שיער אנחנו מציגים  מקצת השיטות הנפוצות.

גילוח

שיטת גילוח המקום המשוער בעזרת סכין. שיטה זו נחשבת לשיטה הזולה ביותר. שיטה זו אינה כואבת, אך צריך לחזור עליה בכל יומיים או שלושה, כמו כן לאחר הגילוח השערות גדלות מהר יותר וארוכות יותר.

קרם או משחה

שיטה זו מתאפשרת לגברים דתיים שלא יכולים להשתמש בסכין לצורך הסרת השיער. הקרם מסיר את השיער בדומה לסכין כלומר רק את השכבה הראשונה של השערה, אך אין הוצאת שיער מהשורש ולכן יש צורך לחזור שוב ושוב על הטיפול.

כדי למנוע צמיחת שיער לצמיתות יש צורך בהסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער לגברים

אז למי הטיפול הזה מתאים?

הסרת שייער בלייזר מתאימה לנו הגברים, שנראות הגוף שלנו חשובה לנו. כדאי לדעת ששיטה זו אינה מתאימה לכל אחד, למשל לבעלי עור בהיר מאד חלק ממכשירי הלייזר לא יתאימו.

אילו סוגי מכשירי לייזר קיימים בשוק?

אמנם יש מכשירים רבים הקיימים בשוק, ויש לדעת כי לא כל מכשיר מתאים לכולנו. יש שלושה סוגי מכשירים בשוק, כל מכשירי הלייזר פועלים במתכונת זהה, אך הבדל העיקרי ביניהם הוא אורך הגל, שעליו עובר המכשיר. אם יש לנו עור כהה המכשירים האלו לא יתאימו לנו . דברים אלו נאמרו על מכשירים מהדורות הקודמים, כיום יש מכשירי לייזר שאינם גורמים כלל כאב, ומתאימים לכל סוגי השיער והעור.

למה כדאי לנו להסיר שיער בלייזר כגברים?

איזה מכשיר מומלץ ביותר?

בעבר היה נהוג כי המועמדים הטובים להסרת שיער בלייזר הם בעלי עור בהיר ועור כהה, אך אנו רוצים להציג לכם את המכשיר הטוב ביותר בעולם.

במכון שלנו של מור בראל המשלבת בין טכנולוגיה ליחס אישי, תגידו שלום לשערות. המכשיר שלנו הוא ללא כאב כי הוא אינו פועל על ידי גלי עור חמים, אלא על ידית קרח ב11- מעלות מה שמעניק טיפול ללא כאב כלל.

בגלל שמכשיר הלייזר אינו משתמש בחום, לא ניתן להיפגע ממנו.

המכשיר שלנו הוא הכי מהיר בעולם ויש בו 20 פולסים לדקה.

בניגוד לעבר, המכשיר שלנו מתאים לכולם ולכל סוגי העור והשיער, גם לעור בהיר, לשיער בהיר וגם לשיער ג'ינג'י.

בעבר טיפול הלייזר לא היה יעיל כל כך, וגם לא היה בטוח. הייתה אזהרה חמורה למשתמשים בלייזר לא לצאת כלל אל השמש בימי הטיפולים, לכן העדיפו לבצע את הטיפולים בחורף שבתקופה זו קרינת השמש פחותה. עם המכשיר שלנו הטיפול יעיל ובטוח, גם בקרינת השמש.  וזה היתרון של המכשיר שלנו על פני מכשירים אחרים איתם לא ניתן כלל לעבור טיפול בימי הקיץ, ואנחנו נאלצים לעבור את הטיפול רק בימות החורף.