בישול בריא

כולנו חייבים לאכול, אך השאלה היא כיצד אוכלים באופן בריא, כיצד אוכלים באופן זול ואף כיצד אוכלים באופן נוח ומהנה, כאשר במאמר זה נעצור להבהיר כיצד מחברים את סך היעדים וכיצד הרשת הדיגיטלית נכנסת לתמונה, אותה רשת שמלווה לכל אורך היום – במשרד, בבית ובמעלית. למה הכוונה? להלן מספר דוגמאות טעימות וחסכוניות ביותר:

פחות קונים יותר עושים

יש מוצרים ששווה להשקיע בהם, פשוט כי הם מסייעים לחסוך בעלויות השוטפות, ואם בכלל מבקשים לנצל את הסיטואציה כהלכה, מוטב להרוויח גם בעת הרכישה, ולו באמצעות קופונים ואתרים איכותיים שמציעים מחירים אטרקטיבים. כך למשל בהזמנה דרך אי ביי בעברית ניתן לרכוש מיקסר, כזה שמאפשר ללוש בצק בקלות ובמהירות, כזה שמאפשר לערבב בקלות ובמהירות את המוצרים של העוגה, כזה שמאפשר להכין בקלות ובמהירות גלידה ביתית וכדומה, משמע באמצעות רכישה אחת זוכים לחסוך במגוון מישורים – זוכים להפסיק לרכוש מדי יום לחם, עוגות, גלידה וכדומה, פשוט כי עוברים להכנה ביתית, וכידוע הכנה ביתית אינה רק יותר בריאה, אלא גם יותר זולה.

מכשיר להכנת פופקורן

אם אתם בית שאוהב לשים סרט לכל המשפחה, להכין פופקורן ולשבת לצפות ביחד, הרי שמוטב לדעת שאין צורך להמשיך לקנות מאגרי פופקורן מהיר להכנה במיקרוגל, או לחלופין שקיות בייגלה, ביסלי ושאר חטיפים, פשוט כי אם רק תרכשו מכשיר ביתי להכנת פופקורן, תתמכרו לחוויה של גרעינים מתפוצצים לצד הכנה מהנה, כך שתזכו להוזיל משמעותית עלויות שוטפות, ובו זמנית ליהנות מחטיף יותר בריא – ללא חומרים משמרים, צבעי מאכל וכדומה.

מחבתות נון סטיק

אוהבים לבשל? העדיפו מחבתות נון סטיק, מאלו שכמעט ואין צורך לשים בהן שמן, וזאת כי מדובר במחבת שלא נדבק אליה דבר. מכאן שלאורך זמן ניתן לחסוך לא מעט שמן, ואם נוהגים להשתמש בשמן זית (נחשב יותר יקר), הרי שהחיסכון הרבה יותר משמעותי.

בישול בזול

מכשיר סודה

אם אתם בית שאוהבים לשתות בו סודה, הגיע הזמן לחדול לרכוש בקבוקי סודה ולהתחיל להכין לבד, פשוט באמצעות מכשיר ייעודי וניצול מי הברז. מכאן שמומלץ בחום לרכוש מכשיר להכנת סודה ולגלות ששותים יותר ומשלמים פחות.

מייבש פירות

לא מעט מתכונים כוללים פירות יבשים ואף לא מעט מבוגרים וילדים פשוט מאוד אוהבים פירות יבשים. עם זאת, ידוע שפירות יבשים נחשבים מאוד יקרים, ועל כן לצד התענוג הגדול אנשים נוטים לוותר. מכאן שטוב לדעת שבאמצעות רכישה חד פעמית תזכו לייבש כל פרי שרק תרצו באופן מבוקר ועצמאי – תזכו להחזיק בבית שלל פירות יבשים ולהימנע מהצורך להכין מגוון קינוחים יקרים, וזאת כי בין היתר פירות יבשים מהווים קינוח שאינו זקוק למתחרים.

 מטחנת בשר

יש מצב שאינכם יודעים, אך אם תרכשו קילו של בשר טחון ואם תרכשו קילו שלם מאותו נתח, הרי שבשתי הפעמיים תשלמו באופן שונה, ולו כי בשר טחון עולה יותר. מה עושים? טוחנים לבד בבית באמצעות מטחנת בשר ייעודית.

עורכים רשימה

מכאן שאם רק תעצרו לחשוב מה מוטב לרכוש, תגלו שיש כמה פירטי חובה שעשויים לייעל את הליך הבישול ואף להוזיל אותו בצורה משמעותית, ועל כן החוכמה היא לארגן רשימה ממוקדת ולרכוש בהנחה, ולו באמצעות אתרים מובילים. בתיאבון ורכישה נעימה!