אם בעבר הודו נתפסה כמדינה של רוחניות, כיום יותר ויותר ישראלים מבינים כי מדובר בתת יבשה מרתקת, זולה אך בעיקר מלאה בהפתעות ובאטרקציות. מה הופך את הודו לאחד היעדים המבוקשים לטיולים? יצאנו לבדוק וחזרנו עם תשובות.

הודו: לא מה שחשבתם

אין ספק שלאט לאט הודו הופכת לאחד היעדים המבוקשים ביותר במזרח הרחוק, אם לא המבוקש ביותר. למעשה, הודו עוברת בעשור האחרון אבולוציה מחודשת הכוללת פיתוח מואץ של תשתיות, מלונות, אטרקציות ומסעדות אשר מציגות את הודו במלוא תפארתה. האירוח ההודי החם והאהבה האדירה לישראלים הופכים את הודו ליעד מבוקש לטיולים, לא רק בעבור חיילים משוחררים אלא גם בעבור סטודנטים, זוגות צעירים ופנסיונרים. חשוב לציין כי במידה ואתם מתכננים להגיע להודו, נדרש להוציא ויזה להודו אונליין דרך אתר visa-india . באמצעות נציגי האתר תוכלו להוציא ויזה במהירות, ובהתאם לכך לתכנן את הטיול.

שפע עצום של אפשרויות לטיול, מנוחה אבל גם פעילויות

אחד המשפטים הנפוצים ביותר אותם ניתן לשמוע מחוזרים מהודו הוא "עד שאתה לא שם אתה לא מבין מהי הודו". מדובר במשפט מייצג, וזאת בשל העובדה כי הודו מאפשרת לכל אחד ואחת למצוא את מקומו, בהתאם לצרכים האישיים ולאופיו. מאחר ומדובר במדינת ענק, לכל אזור יש את הייחוד שלו: דרום הודו הוא אזור טרופי הכולל בין היתר חופים בתוליים יפהפיים, מסעדות ברמה של חמישה כוכבים ומלונות בוטיק. מדובר באזור מפותח במיוחד ואפילו מערבי, ולכן ניתן לראות לא מעט משפחות ומבוגרים אשר מגיעים לרוב בתקופת החגים. אזור הצפון נחשב לאזור האהוב ביותר ע"י מטיילים מישראל. למעשה, בצפון הודו תוכלו לאתר בקלות כפרים ועיירות בהן מתגוררים ישראל, כמו דרמסללה וקאסול. אזור מרכז הודו הוא האזור הרוחני יותר, ואליו עולים לרגל אלפי בני אדם מכל רחבי העולם לצורך התנסות במדיטציות, תרגול יוגה כמו גם סמינרים רוחניים.

עולם ומלואו- למה כולם רוצים לטוס להודו

חוויה בלתי נשכחת

ביחס למדינות אחרות במזרח, ישראלים חוזרים שוב ושוב למדינה. לא מפתיע לדוגמא לפגוש אנשים מבקרים בהודו כמעט בכל שנה, ואילו אחרים יכולים לספר על כך שהם ביקרו במדינה לפני 20 שנה והחליטו לשוב. הסיבה לכך טמונה ביכולת של הודו להעניק שלווה ושקט אך גם התחברות לאני העצמי, מעבר לפן התיירותי. בשנים האחרונות משקיעה ממשלת הודו מיליוני דולרים בפיתוח של אטרקציות כמו גם מקומות תיירותיים, ולכן ניתן לומר כי הודו מספקת למבקרים חוויה בלתי נשכחת אותה רוצים להרגיש שוב ושוב. נושא המחיר משחק כאן תפקיד, כאשר שהות של חודש במדינה עולה (כולל הוצאות טיסה) בין 7,000-10,000 ₪ בלבד בעבור משפחה (ואם אתם נוסעים לחו"ל עם הילדים – זו חוויה אחרת לגמרי), ואילו צעירים יכולים לחסוך עוד יותר. האווירה, האוכל והאירוח מהווים את הבסיס להיותה של הודו מדינה מרתקת, מיוחדת ובלתי נשכחת.