מוצרי האיפור שאת חייבת לרכוש לאירוע הבא שלך

מוצרי איפור לאירוע

יש אירוע באופק? בוודאי כבר חשבת איזו שמלה תלבשי, מאיזו חברה תלווי תיק מתאים, איזו תסרוקת תעשי וכמובן כמה תשימי במעטפה. עם זאת, בין היתר גם עלייך לחשוב כיצד תתאפרי, כי ממש כפי שנעל עקב משנה את סך ההופעה, כך גם איפור עשוי להוות קלף מנצח. מכאן שגם אם ביום יום את לא מתאפרת, הרי שאירוע ללא ספק מהווה סיבה למסיבה, סיבה להוציא את מוצרי האיפור ולהשקיע בנראות מרשימה, ופה רק נותר להבין אלו מוצרי איפור עשויים ליצור את ההבדל בין תוצאה סבירה לממש שווה.

את אלו כבר יש לך?

  • אייליינרבאמצעות אייליינר ניתן ליצור מראה קלאסי מחוכם ופה נמליץ לבחור אייליינר שמאפשר לשחק הן עם קו עבה והן עם קו דק. בנוסף, עליו להתייבש מהר, אך גם לאפשר מספר שניות עבור תיקונים.
  • פריימר – רבות נוהגות לשים מייקאפ, אך לא רבות יודעות שלפני כן מוטב לשים שכבת פריימר. בשביל מה? הפריימר יוצר פני שטח כמה שיותר חלקים, מייצב את המייקאפ לאור זמן ומעניק תחושת רכות.
  • סומק – כל עוד בוחרים בסומק מינראלי ומקפידים על שימוש מושכל, ניתן ליהנות ממראה מלא חיוניות.
  • קונסילר – עם הקונסילר נוהגים לטשטש כתמים וסימני עייפות שמופיעים מתחת לעיניים. מדובר בצעד פשוט שיוצר הבדל גדול. פה נמליץ על גוון שדומה כמה שיותר לגוון של העור.
  • עיפרון עיניים בצבע גוף – עיפרון לעיניים בצבע גוף מאפשר להגדיל את העין וזורק המון אור לאזור.
  • אודם – כמובן שאודם הוא חלק אינטגראלי מהמשוואה, ופה מוטב לבחור אחד שמכיל לחות ושנחשב עמיד. מבחינת צבעים, נמליץ ללכת על הצבע הטוב והמוכר – אדום, צבע שמקפיץ כל הופעה ושמעניק ממד של תעוזה שקטה.
  • קרם פנים – באשר לקרם פנים נמליץ על אחד שעשוי מחומרים טבעיים ושמכיל מקדם הגנה. פריט זה מוטב לשמור בתיק לכל אורך השנה, ולו כי הוא שומר על העור הפנים מפני קמטים, מעניק תחושה רעננה ומהווה בסיס אידאלי עבור איפור.
  • מסקרה לגבות – מסקרה לגבות עשויה להיחשב כפריט למתקדמות, אך רצוי להכניס גם אותה לתיק האיפור. מסקרה בגוון טבעי מסייעת לעצב את הגבה ומעניקה מראה מלא ועבה – נראות שמאוד הולכת כיום.
  • מברשות למריחת מייק אפ – מייק אפ איכותי לבדו אינו מספיק, אלא גם צריך כלי עזר אידאלי ופה רצוי לרכוש לפחות מברשת איכותית אחת, עדיף סינתטית ושנוחה לניקוי.

בין רצוי למצוי

חשוב להבין שלא כל מוצר עשוי להיות נחוץ, תלוי כמה את מתחברת לתחום האיפור. עם זאת, כן יש כמה מוצרים שכל אחת חייבת, לפחות חמישה פריטים מהרשימה הנ"ל. כמו כן, חשוב לבחון המלצות וביקורות טרם רוכשים מוצר כזה או אחר, כי לאיכות של מוצר ישנה השפעה אדירה על סך התוצאה.

השארת תגובה