רחובות ידועה כעיר הילדים, אך גם כעיר שסמוכה לת"א ושמושכת אליה לא מעט צעירים, ועל כן לצד תערוכות ומוזיאונים, גם תמצאו בה שלל מסיבות, וכעיר שמבקשת להפתיע ולחשוב מעט אחרת, גם המסיבות בעיר עשויות לצאת מהקופסא, ועל כן אם מחפשים קונספט מעט שונה עבור המסיבה הבאה, אתם מוזמנים לעבור על 5 רעיונות מסיבתיים במיוחד, כאלו שטרם שקלתם.

המסיבה שעל הקיר

מסיבת רחוב יכולה להיות קונספט מעולה, אך ממש כשם שהרחובות מתחברים בצמתים, כך גם חשוב לחבר בין אנשים, ועל כן במקום שהמסיבה תתרחש רק במתחם מסוים, ניתן לוודא שהיא תגיע לכמה שיותר אנשים, ולו לכאלו שנמצאים ברחובות הסמוכים. כיצד? ע"י הקרנת המסיבה באמצעות השכרת מקרן. מכאן שניתן להקרין את המסיבה על גבי קיר של בניין, על גבי הרצפה, על גבי צמחייה ועוד. הכול תלוי בהיצע, בתאורה וברצון להשתגע עם אפקטים ואשליות.

כשמוסיקה פוגשת סיפור

כולם מכירים בעיר חולון את "מתחם גני סיפור". אותו גן שמשתרע על פני 35 דונמים מציע עולמות מרתקים של דמיון ותוכן, עשירים בצבעים וצורות, לצד דמויות מוכרות מסיפורי הילדות שעליהם כולנו גדלנו. מכאן שאם מבקשים מסיבת "תה ועוגה" באווירה משפחתית ביחד עם הקטנטנים, מדובר במקום נהדר, כאשר במקרה זה מוטב לחבר את הקונספט של המסיבה למוטיבים שמאפיינים את המתחם שבוחרים. כך למשל אם בוחרים במתחם של "דירה להשכיר", ניתן לשלב מוטיבים מעולם השכנים, ואם בוחרים במתחם של "הכינה נחמה", ניתן לשחק עם המוטיב שיער – למשל מסיבה שכוללת תסרוקות מיוחדות.

מסיבת תה

עוד רעיון למסיבה רגועה, היא מסיבת תה. מי לא אוהב להגיע למסיבה שבה יש מוסיקה רגועה ומוצעים שלל סוגי תה לצד עוגות ביתיות, ואם ניתן לאגד את הקונספט במקום שמקדש את טקס התה, קרי מקום בעל זיקה למסורת היפנית, הרי שמדובר בקונספט מושלם. מכאן שמוטב להכיר את "הגן היפני" שבחולון, בו תמצאו כמעט כשני דונמים מעוצבים, בהשראת הגינות היפניות. במקום ריהוט במבוק, צמחייה ייחודית, פינות ישיבה וכמובן מפל מים. עבור מסיבה זו מוטב לשלב בועות סבון, שיעורי יוגה, טקס תה יפני ובאופן כללי רצוי לכלול שלל פעילויות רגועות.

מסיבת תה ועוגה

מסיבה פמיניסטית

כיום התודעה הפמיניסטית מצויה בשיאה ועל כן אם מבקשים מסיבה בנושא, אין מקום יותר מתאים מאשר "גן אשה". עם זאת, בהחלט ייתכן שיימצאו נשים שיטענו ההיפך – יטענו שהמקום אינו הולם את התפישה. בכל מקרה אין להתעלם מהעובדה שמדובר בגן מרשים שמדבר נשיות, ולו בשל שמונה פסלים נהדרים של נשים. אי לכך כל שנותר לעשות זה לארגן מוזיקה טובה, להאיר את הפסלים (רובם לבנים) בתאורה צבעונית, לשלב אלמנטים משלימים ופשוט להחליט האם עורכים מסיבה עבור שני המינים, או במסיבה שמושתתת על טהרת המין הנשי.

פארקים מוזיאוניים ועוד

מה עוד? תנצלו את שלל הפארקים והמוזיאונים שהעיר חולון מציעה, תיצמדו לפשוט אך תחשבו שונה, תשתפו את כולם ותפעלו ממקום של אנרגיה טובה – יאללה מסיבה!