אם נמאס לכם להזמין ציוד לכלבים מחנויות זולות ואם אינכם רוצים לקבל מוצרים שאינם איכותיים או מתאימים לכלב שלכם – כדאי שתכירו רשת בשם unimal המציעה מגוון אביזרים לכלבים שאפשר להזמין ולקבל במהירות עד הבית.

מה צריך לדעת על רשת יונימל?

Unimal היא חנות ישראלית שנוסדה על ידי בעלי כלבים שהחליטו שלכלבים שלהם מגיעה איכות. מייסדי החנות הבינו, שכמו שאנשים בוחרים עבור עצמם מוצרי איכות אשר מחזיקים מעמד זמן רב ומספקים נוחות ואיכות, כך גם כלבים צריכים ליהנות ממוצר איכותי ונוח לאורך זמן רב.

המקימים של יונימל החליטו לשווק מוצרים איכותיים ממותגים וחדישים שמאפשרים לכלב להיות מאובזר, בטוח ואופנתי. כל גם הבעלים יכולים ליהנות ממוצרי איכות במחיר נוח. אפשר למצוא ב unimal אביזרים לכלבים וציוד נלווה בקלות תוך חיפוש מהיר של כל פריט בקטלוג אינטרנטי קל להתמצאות. רשת unimal משווקת מגוון רחב של מוצרים, החל ממוצרי בסיס כמו מיטות, קולרים ורצועות, עד למשחקים איכותיים, אביזרים מדליקים וחמודים ושאר פריטים. הנה מספר דוגמאות למוצרים מעולים שאפשר למצוא ברשת:

סופר בננה – סופר בננה הוא צעצוע מדליק ורך לכלב שאפשר למלא בו חטיפים. בקטלוג של החנות תמצאו מגוון רחב של צעצועים קשיחים ורכים לשעות רבות של משחק.

מוצרים מעוצבים – הכלב שלכם מת על הסדרה 'הסימפסונים'? בחנות תמצאו מיטה לכלב עם הדפסים של בארט סימפסון או רתמת חזה עם הדפסי בארט סימפסון שיספקו שעות של צחוק ושימוש איכותי. רתמה תהיה מומלצת במיוחד אם אתם מתכננים מסלולי טיולים עם הכלב ומעוניינים בנוחות המירבית לכם ולכלבכם.

שקיות איסוף צרכים מתכלות – אחרי הכלב שלכם חשוב לאסוף, אבל המשימה המסריחה יכולה להיעשות בצורה נוחה עם שקיות איסוף צרכים מתכלות המכילות מספר גדול של גלילים נוחים לאיסוף, השלכה והחלפה.

אביזרים ממותגים ואיכותיים לכלבים הכירו את unimal

עבור מי מיועדים מוצרים ממותגים לכלבים?

עבור מי שרוצה לשמור על בטיחות הכלב – מוצרים שאינם עומדים בתווי תקן עלולים להוביל לתאונות מצערות. כשאנחנו רוכשים רצועה אנו רוצים שהיא תהיה חזקה וטובה. מוצרים של unimal חזקים ועומדים בתווי התקן הדרושים לביטחון הכלב ובעליו. למי שאיכות זה דבר חשוב עבורו – כולנו יודעים שהשיניים של הכלבלב שלנו יכולות להיות חזקות כשהן רוצות. כדי שהצעצוע לא ישחק בקלות או יקרע או כדי שהשמיכה או המיטה יישארו שלמות – חשוב לשמור על איכות. המוצרים של unimal איכותיים וטובים.

לכל אחד שאוהב את הכלב שלו אהבה ללא תנאים

לכלב שלנו אנחנו רוצים לתת את הטוב ביותר. כדי לספק לו חיי איכות ולהשתמש במוצרים שמחזיקים מעמד: בחרו מוצרים איכותיים בלבד שיהיו נוחים לכלב וגם לארנק שלכם,  כדי שלא תצטרכו לקנות מוצרים בתכיפות גבוהה. דרך קנייה באתר של החנות תאפשר להשוות מחירים, להזמין מוצרים בקלות ולפנק את הכלבלב שלכם בכל מה שטוב ונוח.