חשיפה לשמש, עישון, זיהום אוויר כמו גם תזונה לקויה משפיעים באופן משמעותי על מראה עור הפנים. כיצד בכל זאת ניתן לשמור על עור רענן וצעיר? במדריך זה נציג טיפים מצוינים בהם תוכלו להיעזר, לצורך יצירת שגרת טיפוח נכונה.

טיפוח עור הפנים: כך תוכלו ליצור שגרת טיפוח נכונה לצורך עור רענן וצעיר

עור הפנים שלנו הוא כרטיס הביקור, ולכן חשוב לשים את הדגש על שגרת טיפוח נכונה החל מגיל 20+. למעשה, בעשור האחרון ענף הביוטי זוכה לתהודה רחבה, הן בשל עלייתן של הרשתות החברתיות אשר הופכות את מודל היופי לכמעט בלתי אפשרי כמו גם העובדה כי כל אחד מאיתנו רוצה להיראות במיטבו. עם השנים הגוף ובייחוד עור הפנים מאבד את הנפח בעקבות ייצור מופחת של קולגן, ובשילוב של עישון, תזונה לקויה, זיהום אוויר, גנטיקה וכן חשיפה ממושכת לשמש גורמת לנזקים משמעותיים המשפיעים על מראה העור. בכדי לעכב את קצב הזדקנות העור ולשמור על עור מתוח ורענן, להלן שלושה טיפים מצוינים בהם תוכלו להיעזר לצורך שגרת טיפוח קבועה ונכונה לעור הפנים שלכם:

שימוש בתוספי תזונה

תוספי תזונה מיועדים בעבור התמודדות עם בעיית הזדקנות העור, וזאת בשל חומרים פעילים ותמציות אשר באמצעותן ניתן לאזן את עור הפנים ובהתאם לכך ליצור שיפור. שימוש בקולגן יכול להתאים כמעט לכולם, אולם יש להתייעץ עם רופא עור לפני, וזאת בכדי לבנות תוכנית טיפול המבוססת על שיפור מרקם העור. גברים ונשים אשר נטלו את הקולגן דיווחו על שיפור משמעותי במרקם ובנראות, ועל כן ניתן לשלב את תוספי התזונה ביחד עם תזונה מאוזנת הכוללת שתייה מרובה של מים (לפחות ליטר וחצי ביום) כמו גם הימנעות ממזון מעובד ומטוגן.

טיפים לשמירה על עור פנים רענן וצעיר

ביקור אצל הקוסמטיקאית

קוסמטיקאית מקצועית ובעלת וותק בתחום תדע להתאים בעבורכם את הטיפולים המתקדמים ביותר לצורך יצירת מראה עור מתוח ורענן, בשילוב של סרום ותכשירים אותם מתאימים באופן מדויק למרקם ולסוג העור. נוסף לכך, מומלץ לתאם ניקוי פנים עמוק וכן להקפיד על שטיפת הפנים באופןקבוע, בהתאם להוראות הקוסמטיקאית.

אורח חיים בריא

אחד הגורמים אשר משפיעים מאוד על מרקם עור הפנים הוא סגנון החיים שלנו. כאשר אנחנו לחוצים, הגוף מגיב בהתאם ולכן גם בגילאים מבוגרים ניתן לראות פתאום הופעה של אקנה או כתמים. הקפידו לנהל אורח חיים בריא מאוזן הכולל פעילות ספורטיבית, הימנעות מחשיפה ממושכת לשמש וכן שימוש בקרם הגנה בכל זמן. נוסף לכך, ברחבי הרשת ניתן לאתר מגוון רחב של מסכות לעור הפנים בהתאם לסוג העור, אותם ניתן להכין בבית. לא מדובר במסכות קסם אשר מחליפות את הביקור אצל הקוסמטיקאית אלא בפעולה במסגרתה מחדירים לחות לעור, ובהתאם לכך מרעננים ומחדשים אותו באופן קבוע.