ייעול זמנים של עובדים היא אחת ההתמודדויות המאתגרות של בעלי חברות ומנהלים רבים. ייעול זמנים מאפשר לתת מענה ליותר לקוחות בפחות זמן ומעלה את תפוקות העובד ללא צורך להאריך את שעות העבודה. כיום יש מספר פתרונות לייעול זמנים אשר קיימים בעולם העסקי ומאפשרים למנהלים לשפר את תוצרי הצוותים. ארגון סדנאות לניהול זמנים בעבודה, היא דוגמא אחת מיני רבות אשר קיימות בשוק ונותנות מענה לצורך הזה. כדי להעלות את צוות העובדים בחברה צריך לחשוב בצורה יצירתית ולמצוא מהן נקודות הקושי של העובדים בהתאם למטרות החברה והלקוחות.

ארבע דרכים גאוניות לייעול הזמנים בעבודה

כדי להקל עליכם את תהליך החיפוש, אספנו לכם את ארבע הדרכים האידיאליות לכל מנהל או בעל עסק לייעל את עבודת הצוות:

  1. תחילה נמליץ להיעזר בשירות סלולר לעסקים של חברת voicecenter, מה שמהווה חלק בלתי נפרד מהמערך הארגוני. השירות מאפשר חיבור למערכות המידע בארגון, זיהוי שיחות, הקלטת שיחות והתאמת מספר שלוחה לנייד. העובד יכול לעזוב את עמדת העבודה ולהיפגש עם לקוחות בשטח תוך זמינות מלאה לכל מטרה.
  2. מערכת לניהול משימות – מערכות אלו מדרגות משימות על פי תאריך יעד ודחיפות הלקוח. העבודה מועברת דרך המערכת ומאפשרת לעובד למנהל וללקוח להיות במעקב אחר ההתקדמות ולבצע תיקונים במידת הצורך. כיום קיימות בשוק מגוון רחב של מערכות, חלקן חינמיות וחלקן כרוכות בעלות מסוימת. כך או כך, מדובר במערכות מצוינות להתנהלות יום יומית.
  3. חלוקת אחריות – כדי להתמודד עם משימות גדולות חלקו את המשימה בין כל צוות העובדים והגדירו מהם תחומי האחריות של כל אחד מהמשתתפים. מעבר לעבודה היעילה החלוקה מפתחת את כישורי עבודת הצוות ומאפשרת תקשורת פתוחה. כך אתם מרוויחים שתי ציפורים במכה אחת – הפרויקט מוכן במהירות והצוות שלכם מחדד את יכולות העבודה שלו ומנהל תקשורת בין ארגונית אפקטיבית.
  4. סדנא לניהול זמנים – השקיעו אחת לתקופה בסדנאות שונות לניהול זמנים, בהן הצוות מקבל כלי עבודה מעשיים. ההתנסות בסדנאות מאפשרת לעובדים להפיק את המירב מכל יום עבודה ולכם לקבל תפוקות גבוהות יותר באותם פרקי זמן. כלים כמו תיעדוף משימות, הגדרות זמנים ויכולות עבודה תחת לחץ יהפכו את העובדים שלכם למוצלחים יותר מחד ומצליחים יותר מאידך.

יעול זמנים

ייעול זמנים מרים את העסק שלכם באוויר

התוצר הישיר של ייעול זמני עובדים הוא זמן. לעובדים שלכם יש יותר אפשרויות להשתמש במשאב הזמן ביום העבודה שלהם. ניהול נכון של המשאב מאפשר לכם להתפנות לגיוס לקוחות נוספים או לשפר שירותים ומטלות, ובהתאמה להגדיל את התוצרים וההכנסות לעסק שלכם. כל עסק רוצה להתפתח ולהצליח באופן קבוע, אבל ללא תהליכי ייעול בתחום ניהול הזמנים, לעובדים יהיה קשה מאוד להתמודד עם כמות המשימות העולה ואתם תאלצו לשלם להם יותר על שעות נוספות. אם אתם רוצים לעלות על דרך המלך ולהגיע להצלחה ארגונית, כדאי ואף אצוי לשים דגש על תחום ייעול הזמנים.

בהצלחה.