כשילד חדש מגיח לאוויר העולם זה תמיד זמן מרגש ומיוחד, וכשזה הילד שלכם אין ספק שזה מרגש כפליים. כמובן שהתקופה הזו רוויה באתגרים, הסתגלויות והתאמות לקראת החיים עם תינוק חדש בבית, אבל לצד כל הדברים הטכניים שצריך לעשות, אין ספק כי אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לזכור לעשות ולא לוותר עליו, זה תיעוד של הימים והחודשים הראשונים שישאר איתנו לשנים הבאות. על כן, הורים רבים שנמצאים בנקודה הזו בוחרים ללכת על האפשרות של צילומי ניו בורן, אותם יום צילומים מיוחד בו הרך הנולד במרכז הילדים וזוכה לסט תמונות מקצועי ומרגש. יש כמה רעיונות לצילומי ניו בורן ורעיונות שונים שאפשר ללכת עליהם, אבל אין ספק שצילומים בלוקיישנים מיוחדים זה תמיד רעיון נפלא. אם אתם תושבי המרכז ומחפשים רעיונות למקומות כאלו, אנו רוצים לחלוק אתכם כמה מהרעיונות המנצחים ביותר מהניסיון שלנו. בהצלחה!

היקב – רחובות

ראשית כל לפני שאתם בוחרים מקום לערוך בו אתם יום הצילומים אנו ממליצים לפנות לסטודיו שיבצע עבורכם את הצילומים ולבדוק את הזמינות שלו ואת האפשרות לצלם בלוקיישנים ספציפיים. סטודיו מקצועי ומנוסה ככל הנראה יוכל להגיע לכל נקודה שתבחרו ולצלם בדיוק כפי אתם מדמיינים.

היקב הוא לוקיישן מושלם ברחובות ואחד המקומות הכי רומנטיים ויפים במרכז הארץ.  כיום הוא כבר לא משמש כיקב פעיל, אלא כאתר היסטורי וזוגות רבים לפני החתונה באים לעשות בו צילומי זוגיות. בשנים האחרונות נראה כי המקום הפך ללוקיישן החביב במיוחד גם על הורים לצילומי ניו בורן ובהחלט מהווה תפאורה נפלאה לרגעים המרגשים.

קיר הגרפיטי בחוויות קריית משה – רחובות

הנקודה הזו נמצאת גם היא ברחובות ליד מתנ"ס קריית משה. מדובר ככל הנראה באחד מציורי הגרפיטי היפים והמקצועיים ביותר בארץ מה שעושה את המקום לאחת הנקודות היפות לצילומי ניו בורן. אם מדובר על תינוק בגיל כמה חודשים, אפשר בהחלט להביא לו סט תלבושות שיתאימו לציורים היפים והמיוחדים על הקיר, כך שהוא ייראה חלק אינטגרלי מהם.

מצפה ים – פלמחים

ממש בכניסה לשמורת הטבע בפלמחים, יש את אחת הנקודות היפות ביותר נוף מטריף לחום הים. אפשר להצטלם על החוף עצמו או לבחור דווקא בנקודות התצפית המיוחדות שנמצאות במעלה ההר עם הכניסה לשמורה. בהחלט מקום יפה ומרהיב, אנו ממליצים ללכת על צילומי ניו בורן בתקופת הסתיו או אביב. עונה חמה מדי בהחלט לא תהיה מהנה עבורם ובטח שלא מתאימה לקטנטנים.

לוקיישנים מקסימים לצילומי ניו בורן באזור המרכז

מצפה טל

מצפה טל זו נקודה יפה ומקסימה באזור חולדה לכיוון ירושלים. המצפה הזה הוקם לזכרו של חיילך שנהרג במלחמות ישראל וניכר שהשקיעו בו הרבה מאד. תוכלו להצטלם ברחבת הדשא הגדולה עם הנוף המרהיב, בכרמים שמסביב או בשדרת הדקלים. כך או כך תוכלו לצאת מיום צילומים שם עם תוצרים מרגשים וייחודים בהחלט.

הגן היפני בחולון

מקום בהחלט יפה ועוצר נשימה עם בריכת שכשכוך קטנה, גשר וצמחייה מעוצבת בטוב טעם. המקום נמצא בחולון, כך שאפשר להגיע עליו בקלות אם אתם גרים במרכז, רק צריך לקחת בחשבון שהוא די קטן ואין הרבה אופציות למשחקים עם התמונות, למרות שבשביל צילומי ניו בורן זה בהחלט מספיק.

לסיכום – אלו היו כמה אתרים ששווה להכיר אם אתם רוצים לעשות צילומי ניו בורן. אנו ממליצים בחום לעשות סיור מקדים לפני הלידה ולסגור עם חברת הצילום וחשוב לוודא שכל צלם שתבחרו אכן ערוך לצלם בנקודות הללו. שיהיה בשעה טובה ומוצלחת!